Hakkımızda

Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

ve ALS Lojistik

 

Havayolu ihracat işlemi için karada yapılan işlem esnasında da ALS Lojistik sizi yalnız bırakmıyor! Gümrüklü sahalarda ihracat işlemlerinizin planlı ve hızlı bir şekilde tamamlanması, en az taşıma işlemi kadar büyük önem taşımaktadır. Bu işlemler için de yardım alabilecek donanım ve tecrübeye sahip olmak ile birlikte, bizi diğer kargo firmalarından ayıran özelliklerden biridir. Uçuş süresinin yanı sıra, ihraç ettiğiniz malların, özellikle direkt değil, dolaylı uçuş ile transferi sağlanan gönderilerin kalkış havalimanının yanı sıra iniş havalimanında da planlı bir şekilde ayrıştırılması ve gümrük işlemlerinin de tamamlanması, güvenli havayolu ihracatı için yüksek önem taşımaktadır.

ALS Lojistik olarak, Türk Havayolları ile olan acenteliği sayesinde, Türk Havayolları’nın ulaştığı her yere çeşitli gönderilerinizin güvenle hedef destinasyona ulaştırılmasını sağlayarak, havayolu ihracat işlemlerinizin güvenle tamamlanmasını sağlamaktayız.

Türk Havayolları, geniş ulaşım ağı sayesinde dünyada yüzü aşkın destinasyona taşıma uçağı gönderebilmektedir. Türk Havayolları ile olan resmi acenteliğimiz sayesinde, bu yüzü aşkın destinasyona ALS Lojistik ve Türk Havayolları güvencesiyle ulaştırabilirsiniz.

Havayolu ihracat taşıma sistemi ile, uluslararası malların daha hızlı ve düşük maliyete, daha yüksek taşıma kapasitesi ile taşınmasını sağlar. Bu sayede geçtiğimiz yıllarda en sık tercih edilen ihracat methodu, havayolu olmaya başlamıştır.

Havayolu ihracatı, sadece gönderiyi kargolama işleminden oluşmamaktadır; gümrük işlemleri ve gönderi sırasında gerekecek işlemlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek, ALS Lojistik olarak hedefimizdir. Planlı, hızlı ve güvenilir havayolu ihracat işlemleriniz için bir numaralı tercihiniz olmak için çalışmakta, müşteri memnuniyeti ile motive olmaktayız.

ALS Lojistik olarak sağladığımız havayolları taşımacılık hizmetleri, tren yolları, karayolları ya da denizyoluna kıyasla çok daha büyük ölçüde hızlı teslimat sağlamakla birlikte daha güvenlidir. Havayolu ihracat sektöründe yirmi yıldır başarıyla çalışma sürdürmenin bize verdiği deneyim ve yetkinlik ile kendimizi bu sektörde saygın bir şirket haline getirdik.

Havayolu taşımacılığı, numune ya da evrak gibi küçük ebatlardaki ya da desi’si düşük mallar için daha hızlı, daha güvenilir ve daha uygun maliyete gelen bir taşıma yöntemidir. IATA sayesinde, dünya genelinde kabul edilen yüksek havayolu taşımacılığı kuralları nedeniyle kabul edilen standartlar, sağlanan imkanlar ve belirli bir seviyede tecrübe ya da eğitim gerektiren pozisyonlar için uygun personel atanması gibi faktörler nedeniyle, havayolu ihracat çok daha entegre ve hızlı gerçekleşebilmektedir.